Home / Uudised / Uus süsteem SKEF fassaadiribide paigaldamiseks

Uus süsteem SKEF fassaadiribide paigaldamiseks

Jälgides turusuundumusi ja projekteerijate vajadusi töötas ettevõte Aluprof välja väga funktsionaalse ja esteetilise lahenduse, mis võimaldab SKE süsteemis rulookaste kasutades fassaadiribide paigaldamist.

Seda tüüpi päikesekaitsed on vahelduseks ruloodele aina enam kasutatavad. Seetõttu garanteerib süsteemi SKEF kasutamine ka mõlema toote esteetilise liitmise, tagades fassaadi iseloomuliku ja esteetilise väljanägemise. 

Süsteemi konstruktsioon on valmistatud pressitud alumiiniumist, mis tagab selle kestvuse ja vastupidavuse ilmastikutingimuste toimele ning võimaldab RAL värvivalikust vabaltvalitud värvitooni värvida. Sellega annab võimaluse sobitada ribide nähtavad osad värvi järgi kokku hoone fassaadi ja aknaraamistikuga. Pakutav lahenduse eeliseks on tänu puurimise vajaduse puudumisele siini mitteinvasiivse paigaldamise võimalus, millest tuleneb toote eesteetiliste väärtuste säilimise tagav, väga lihtne eelkooste. Juhiku spetsiaalne töötlus tagab ribide kompaktse toimimise.

Süsteem SKEF on väga universaalseks lahenduseks, mida võib kasutada 50 – 80mm suuruste lamellidega fassaadiribide paigaldamiseks. Mis on oluline, adaptiivse süsteemi SKEF fassaadiribisid võib varustada putukate eest tõhusa kaitse tagava, samal ajal valgust ja värsket õhku läbilaskva putukavõrguga.