Home / Uudised / Aluprofi rippfassaadide süsteemid, mille on sertifitseerinud Passiivmajade Instituut

Aluprofi rippfassaadide süsteemid, mille on sertifitseerinud Passiivmajade Instituut

MB-TT50 ja MB-SR50N HI+ süsteemid on loodud üldkasutatavate hoonete, nagu pankade, kontori- haldus- ja spordihoonete suurte klaasseinte ehitamiseks. Lisaks võimaldavad need ehitada rippfassaade, lagesid ja muid ruumi struktuure. Nende abil saab rajada suuri klaasseinu, tagades samas suurepärase isolatsiooni, mida on äsja tunnustanud Darmstadti Passiivmajade Instituut. Tänu heale isolatsioonile saab neid tooteid kasutada ka passiivmajade ehituses. Seni on Darmstadti Passiivmajade Instituut andnud A+ sertifikaadi vaid kolmele rippfassaadide süsteemile, mille hulka kuuluvad ka kaks eeltoodud Aluprofi süsteemi.

Oleme üliõnnelikud, et Darmstadti Passiivmajade Instituut on taaskord tunnustanud meie tooteid, omistades neile kõrgeima A+ taseme. Tehnoloogiliselt on MB-TT50 meie täiuslikem süsteem. See toode võimaldab tänu oma tihedusele täielikult uut lähenemisviisi profiilide ja tarvikute kavandamisele, mille soojusisolatsioon algab nüüdsest 0,5 W/m2K-st. Teine tunnustatud toode – MB-SR50N HI + – on täiustatud, 0,7 W/m2K-st algava soojusisolatsiooniga versioon. „Püüame luua lahendusi, mis vastavad täielikult energiatõhusate ja passiivehitiste nõuetele ja saadud sertifikaat vaid kinnitab seda,“ sõnas Aluprofi turundus- ja kommunikatsioonijuht Bożena Ryszka.

Darmstadti Passiivmajade Instituut on sõltumatu uurimisinstituut, kus tegeletakse ideede, tööriistade ja ehitusmaterjalidega, mis on mõeldud energiatõhusate ehitiste rajamiseks. Instituut mängis passiivmajade idee väljatöötamisel suurt rolli, kui rajas 1990. aastal Darmstadtis Euroopa esimese mitmepereelamu, mille energiatarve ei ületanud 12 kWh/m2a.

Need ei ole esimesed Aluprofi tooted, mida Darmstadti Passiivmajade Instituut on tunnustanud. Alles käesoleval aastal omistas instituut sertifikaadid Aluprofi süsteemide SP & SP-E abil toodetud rullitavatele aknakatetele ja nende karpidele suurusega 165.