Home / Uudised / Aluprof võitis 5 aasta tarbijate kvaliteediliidri auhinna

Aluprof võitis 5 aasta tarbijate kvaliteediliidri auhinna

ALUPROF pälvis maineka auhinna 5 Year Consumer Leader of Quality. Bielsko-Bialas tegutsev ettevõte võitis profiilide ja alumiiniumsüsteemide kategoorias. Nimetatud auhind kinnitab võrreldes teiste tarnijatega liidripositsiooni tootjana ning samuti vankumatut tellijate ja ehitajate usaldust.

5 aasta kvaliteediauhind põhineb klientide arvamustel. Need koguti viimase viie aasta jooksul riikliku tarbijaprogrammi raames tehtud katsete ajal. Vastajate sõnul seisneb ALUPROFi konkurentsieelis äratuntavuses, lihtsas paigalduses ja konkurentsivõimelistes hindades. Tarbijad märkisid, et firma pakub turul kõrgeima kvaliteediga tooteid.

„See mainekas auhind on kogu meeskonna pikaajalise töö tulemus. Eriti käib see meie inseneride kohta, kes üllatavad pidevalt turgu oma uuenduslike ideedega. Meil on tõeliselt hea meel näha, kui palju meie jõupingutusi hinnatakse. Tarbijate usaldus on parim auhind,“ kinnitab ALUPROFi turundusjuht Bożena Ryszka.

Tarbijate kvaliteediliidri tiitel antakse Kuldse Embleemi võitjatele, kes valitakse välja kasutajate ja klientide arvamuste põhjal. Samuti on määrava tähtsusega asjaolu, kui sageli esineb nimetatud bränd kategooriates nagu parim kvaliteet, parim hinna ja kvaliteedi suhe ning kõige enam kasutatav.