Home / Uudised / ALUPROF SAI KOLM PEAAUHINDA

ALUPROF SAI KOLM PEAAUHINDA

Peaauhinna „Aasta meister 2018“ ja kaks peaauhinda „Aasta ehitusbränd 2018“ võitis Aluprof, Euroopa juhtiv alumiiniumisüsteemide tootja. Bränd sai need mainekad auhinnad kahes kategoorias: alumiiniumist aknaprofiilid ja rullkatikusüsteemid. Võitjad valiti turu-uuringute ja analüüsikeskuse ASM korraldatud konkursil.

„Aasta ehitusbränd” on Poola kõige ulatuslikum sõltumatu uuring, mis põhineb ehitusfirmade ostuvalikutel. Samuti aitab uuring kaasa Poolas toodetud ehitusmaterjalide iga-aastasele klassifitseerimisele. Viimases, 14. väljaandes võitis Aluprof kaks kõrgeimat auhinda: auhinna „Aasta ehitusbränd 2018“ sai Aluprof nii kategoorias alumiiniumist aknaprofiilid kui ka kategoorias rullkatikusüsteemid. Lisaks sai Bielsko-Biała kaubamärk eripreemia „Aasta meister 2018“ alumiiniumist aknaprofiilide kategoorias, mis antakse ettevõtetele, kes on näidanud üles kõrgeimat saavutustaset igas hinnatavas kategoorias.

„Meie meeskonnal on tohutu au olla tunnustatud „Aasta ehitusbrändina”," ütles ALUPROFi turundus- ja suhtekorraldusjuht Bożena Ryszka. „Püüame alati pakkuda oma rahulolevatele ja hinnatud klientidele suurepäraseid tooteid ning loodame seda mainekat tiitlit hoida paljude aastate jooksul."

Edetabeli koostas turu-uuringute ja -analüüsikeskus ASM, kes teostab ehitusettevõtete üleriigilisi uuringuid, et saada teada nende arvamust mitme-kümne ehitusmaterjalide ettevõtte kohta. Arvesse võetud kriteeriumide hulka kuuluvad kasutamise sagedus, kõrgeim kvaliteet ja parim rahaline väärtus.

Aasta ehitusbrändi 2018 gala toimus 7. juunil Varssavi lähedal, Michalowice'i Venecia Palace hotellis. Aluprofi nimel võttis auhinnad vastu ettevõtte turundus- ja suhtekorraldusjuht Bożena Ryszka.