Avaleht » Uudised » ALUPROF pälvis Rzeczpospolita kotkaauhinna

ALUPROF pälvis Rzeczpospolita kotkaauhinna

„Top 500“, edetabel, mis hõlmab Poola parimaid ettevõtteid, 19. väljaande galatseremoonia toimus 25. aprillil Poola juudi ajaloo muuseumis. ALUPROF S.A., Euroopa juhtiv ehitustööstuse alumiiniumsüsteemide tootja, on leidnud taas kord koha selles edetabelis.

„Top 500“ uusimas väljaandes liitub ALUPROF S.A. Poola parimate ettevõtetega. Žürii väärtustas ettevõtte suurepäraseid tulemusi ja finantsolukorda, rõhudes alumiiniumsüsteemide tootja pidevale ja dünaamilisele kasvule. ALUPROF S.A. tugev turupositsioon sai kinnitust, kui ettevõte pälvis Rzeczpospolita kotkaauhinna kategoorias „Tööhõive kasv“. „Meie järjekindel tegevus ja pidevad investeeringud mitte ainult tootmisesse, vaid ka inimkapitali, kombineerituna meie uurimis- ja tehnoloogiaasutuste laiendamisega on taganud ALUPROFi parema finantsolukorra nii koduriigis kui ka rahvusvaheliselt,“ ütles Tomasz Grela, ALUPROF S.A. tegevjuht, galatseremoonial ettevõtte nimel kujukest vastu võttes.

Rzeczpospolita kotkakujukesi on jagatud alates 2001. aastast, tuginedes näitajatele, mis kirjeldavad ettevõtte tõhusust, stabiilsust ja võimet kasvada. Žürii valib ettevõtted nende hulgast, kes kuuluvad prestiižsesse edetabelisse „Top 500“, mida paneb kokku päevalehe Rzeczpospolita toimetus. Edetabelis on määratletud kõige olulisemad finantsnäitajad, nagu investeerimiskulud, tööhõive, hüvitised, ekspordi osakaal ja müügitulu, mis näitavad ettevõtte eelmise aasta positsiooni.