Home / Uudised / ALUPROF pälvis auhinna „Aasta kuldne ehitusbränd 2017“

ALUPROF pälvis auhinna „Aasta kuldne ehitusbränd 2017“

XIII „Aasta kuldse ehitusbrändi“ auhinnatseremoonia peeti Poolas, Varssavi lähedal, Michałowice'is asuvas hotellis Hotel Venecia Palace. Nagu igal aastal, tunnustati ja anti üle auhinnad klientide poolt eelistatud tootjatele. ALUPROF sai auhinna „Aasta kuldne meister 2017“ alumiiniumaknaprofiilide kategoorias ja auhinna „Aasta kuldne ehitusbränd 2017“ rulookardinate süsteemide ning alumiiniumist aknaprofiilide kategoorias.

Auhinnad „Aasta kuldne ehitusbänd“ ja „Aasta kuldne meister“ antakse klientide poolt tunnustusena paljude edukate koostööaastate eest tootjatega. Klientidel palutakse spontaanselt esitada oma eelistatud äripartnerite nimed, ilma et neile antaks ette kaubamärkide nimekirja, kust neid valida. Seetõttu on tulemused täielikult usaldusväärsed ja objektiivsed. Nagu eelmistel aastatel, juhtis ALUPROF ka sellel aastal alumiiniumist aknaprofiilide ja rulookardinate süsteemide nimekirja. „„Aasta kuldse ehitusbändi“ järjestus pakub meile kolme peamist eelist: teadlikkust enda ja oma konkurentide positsioonist ning mainest ja teadlikkusest klientide seas. Konkursi tulemused kinnitavad, et meie aknaprofiilid ja rulookardinad vastavad ka kõige nõudlikumatele klientide vajadustele,“  selgitab ALUPROF S.A. tegevjuht Tomasz Grela. ALUPROFi alumiiniumist aknaprofiile ja rulookardinate süsteeme on tunnustatud juba neljandat aastat järjest.

„Aasta kuldne ehitusbänd“ on prestiižne edetabel, mida koostab perioodiliselt turu-uuringufirma ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.  Tegemist on Poolas ainulaadse, ulatusliku kliendipõhise uurimisprojektiga – klientide seas viiakse läbi üleriigiline küsitlus, mille eesmärgiks on järjestada Poola parimad kaubamärgid.