Home / Uudised / ALUPROF pääses taas Top BRAND nimistusse

ALUPROF pääses taas Top BRAND nimistusse

Poola ajakiri Press ja ettevõte PRESS-SERVICE Monitoring Mediów on loonud nimekirja tööstusharu 500 parima kaubamärgiga. Aluprof kui Euroopa juhtiv arhitektuuriliste alumiiniumsüsteemide tootja on valitud kõige intensiivsema meediakajastusega ettevõtete hulka. Rahvusvaheliselt tunnustatud Bielsko-Bialas tegutsev ettevõte on pääsenud taas parimate kaubamärkide nimistusse.

Uuringu 11. väljaandes analüüsiti kokku üle 52 miljoni teabeühiku. See hõlmas ajakirjanduse ja interneti materjale ning sotsiaalmeedia väljaandeid, mis avaldati perioodil 1. juuli 2017 – 30. juuni 2018. Hindamismetoodika keskendus kaubamärgi tugevusele, arvutatatuna väljaannete arvu, mõju ja meeleoluindikaatori (mis analüüsib koondatud meediaandmeid, et aidata ettevõtetel mõista, kuidas nad klientide silmis toimivad) alusel. Uuringu jaoks olid kvalifitseeritud 50 kõige intensiivsema meediakajastusega tööstusharu. Iga tööstusharu hulgast valisid teadlased 10 tugevaimat kaubamärki. Edetabel avaldati tööstusharu poolt ja kõigi 500 kaubamärgi üldise nimekirjana.

Ehitusmaterjalide kategoorias pääses Aluprof esikümnesse, olles kümne tugevaima kaubamärgi seas kaheksandal kohal. Olles Euroopa juhtiv alumiiniumi väljapressimisettevõte, on ettevõte tugevdamas oma positsiooni ka USAs. Aluprof on pidevalt esindatud meedias seoses paljude teaduse, ehituse ja arhitektuuriga seotud tegevustega, rääkimata mainekast arhitektide ja disainibüroode võistlusest „Aluprofi aasta hoone“. Aluprofi arhitektuurseid alumiiniumisüsteeme on kasutatud Poolas paljudes erinevates ehitistes, sealhulgas teise maailmasõja mainekas muuseum Gdanskis, NOSPR Katowice’is, Poola juutide ajaloomuuseum Varssavis ja Wroclawi kaasaegsed büroohooned Green Day ning Green2Day.

Tunnustus, mida me jätkuvalt saame, viitab meie poolt loodu tugevale mõjule ja võrreldamatule kogemusele, mida me oma klientidele pakume. Meile valmistab heameelt, et oleme loetletud 500 parima kaubamärgi hulgas, ja loodame, et tulevikus on meil veelgi kõrgem positsioon,“ ütles Aluprof SA turundusjuht Bożena Ryszka.

Ainuüksi sel aastal valiti Aluprof Poola päevalehe Rzeczpospolita poolt 500 suurima äriühingu hulka Poolas ja Poola nädalaleht Wprost valis ettevõtte Poola mõjukamate suursaadikute sekka. Top Brand on ajakirja Press ja ettevõtte PRESS-SERVICE Media Monitoring pingerea metoodika alusel ja koostöös valminud uuring.