Home / Uudised / ALUPROF NAPSAB VEEL ÜHE AASTA EHITUSBRÄNDI TIITLI

ALUPROF NAPSAB VEEL ÜHE AASTA EHITUSBRÄNDI TIITLI

Sel aastal võitis alumiiniumist akna- ja uksesüsteemide tootja ALUPROF SA Aasta Ehitusbrändi kõrgeimad tunnustused ... ja seda sugugi mitte esimest korda. Auhinnad tulenevad töövõtjate positiivsetest arvamustest ja soovitustest seoses ALUPROFi aknaprofiilide ning katikusüsteemidega. Ettevõtte 1. positsioon oma valdkonnas on kinnitust leidnud, nagu ka asjaolu, et ettevõte kuulub selle valdkonna Euroopa juhtivate tootjate hulka. 

Aasta Ehitusbrändi hinnangud põhinevad ASM turu-uuringute ja analüüsikeskuselt tellitud riiklikul uuringul. Igal aastal küsitakse Poolas ehitusmaterjalide tootjate kohta arvamust enam kui 3000 ehitusettevõtjalt. Seejärel analüüsitakse nende vastuseid, et selgitada välja parimad Poola ettevõtted, kes tegutsevad selles konkreetses majandusvaldkonnas.

Sel aastal jõudis ALUPROF taas reitingute tippu ja mitte ainult ühel, vaid koguni kahel korral! Ettevõttele on omistatud mainekas Kuldse Ehitusbrändi tiitel ja auhinnad – üks akende alumiiniumprofiililahenduste ja teine rull-katikusüsteemide eest. Teine eristus nimetab ALUPROFi Kuldmeistriks ehk teisisõnu ettevõtteks, keda on usaldatud aastaid ja kellest peetakse töövõtjate seas kõige rohkem lugu. Tulemused kordavad 2019. aasta reitingut.

Eduloo võtab kokku ALUPROF SA turundus- ja avalike suhete juht Bożena Ryszka:

Meil on väga hea meel, et meid valiti Aasta Ehitusbrändiks, mis kinnitab, et ALUPROFi lahendused on selles sektoris ületamatud. Kuid klientide lojaalsus ja usaldus on meie jaoks veelgi olulisem, kuna just need võimaldavad meil laiendada oma lahendusi, tutvustada uuendusi ja luua oma brändistrateegia ka järgmisteks aastateks.

Esimene Aasta Ehitusbrändi auhinnatseremoonia toimus 2001. aastal ja on sellest ajast alates kutsutud külaliste seas äratanud tohutut huvi. Selle aasta tseremoonia toimub 10. oktoobril Varssavis, ulica Jachrankal asuvas mainekas Windsor Hotelis. Õhtut juhib tuntud teatri- ja filminäitleja, lavastaja ning kabareekunstnik Cezary Pazura.