Home / Uudised / ALUPROF – JUHTIV KAUBAMÄRK NII KLIENTIDELE KUI KA ARHITEKTIDELE

ALUPROF – JUHTIV KAUBAMÄRK NII KLIENTIDELE KUI KA ARHITEKTIDELE

Tänavusel riiklikul akna- ja uksefoorumil (National Window & Door Forum) kuulutati välja akende ja uste turuliidrite edetabel 2018. Uuring põhines müügitulemustel ja arhitektide konkursi „StolArchi 2018“ tulemustel. Mõlemas pingereas kuulus esikoht Aluprofile.

Kahes valdkonnas – alumiiniumisüsteemid ja rullkatikusüsteemid – on vaieldamatuks liidriks Aluprof. Poola kaubamärgi müügitulemused kinnitasid taas ettevõtte turuliidri positsiooni. Juba kümnendat korda on Bielsko-Białas tegutsev ettevõte jõudnud ehitusturu uurimisagentuuri CAB koostatud akna- ja uksetoodete turuliidrite edetabeli tippu. Uuringu aluseks olid üksnes klientide ostuotsused ning nende toodete ja tarnijate eelistused.

Tänavusel galal osales üle 200 akende ja uste tööstusvaldkonna juhi. Võidutunnistus anti üle Aluprofi esindajale, ettevõtte kaubandusjuht Małgorzata Wojtasik’ule. „See tunnustus kinnitab meie meeskonna rasket tööd, pühendumist ja kirge, et pakkuda oma klientidele kvaliteetseid tooteid. See on meie ettevõtte tohutu valideerimine“ kinnitab Małgorzata Wojtasik.

Riiklikul akna- ja uksefoorumi anti võitjatele üle ka „StolArchi 2018“ auhinnad. See erakordne auhind, mis antakse akende ja uste tootjatele arhitektuurifirmade esindajate poolt, jagatakse välja kolmes kategoorias: toode, innovatsioon ja tehniline tugi. Žürii hindas Aluprofi professionaalsust, eksperttuge, aga ka arhitektide tehnilise toe kvaliteeti ja kättesaadavust projekti elluviimise igas etapis. Ettevõte sai kategooria „Tehniline tugi“ peaauhinna. Samuti hindasid arhitektid kaubamärgi tootepakkumist. Klaasist barjäärisüsteem MB-Glass Barrier System (välised ääristused) sai auhinna kategoorias „Ehitustarvikud“.

Uurimisasutuse CAB poolt läbi viidud ja tänavusel riiklikul akna- ja uksefoorumil teatavaks tehtud tööstusuuringute tulemused näitavad, et Poola on suurim akna- ja uksetoodete eksportija Euroopas.