Home / Uudised / ALUPROF jätkab tõusmist mainekas kaubamärkide edetabelis!

ALUPROF jätkab tõusmist mainekas kaubamärkide edetabelis!

Ajakiri Press ja meedia jälgimisele keskendunud teabeagentuur PRESS-SERVICE Monitoring Mediów on kaks silmapaistvat organisatsiooni, kes on 2018. aasta Top Mark (Parim kaubamärk) edetabeli taga. Pingerida hõlmab viitsadat ettevõtet viiekümnest sektorist ja liigitab need vastavalt meedias esindatusele nii esinemiskordade arvu kui ka saadud mainimiste laadi alusel. ALUPROF SA on Lõuna-Poola linnas Bielsko-Biala tegutsev ettevõte. Ettevõte on rahvusvaheliselt tuntud kui Euroopa juhtiv alumiiniumakna-, ukse- ja fassaadisüsteemide tootja ning taas on ettevõte esindatud Poola tugevaimate kaubamärkide edetabelis.

2018. aasta edetabeli Top Mark analüüsi laiendati kolmkümne üheksa sektori ja kolmesaja kaheksakümne kolme kaubamärgi võrra, muutes selle Poolas kõige omataolisemaks. Nüüd hõlmab see enam kui seitsekümmend kolme miljonit trükise, veebi ja sotsiaalmeedia materjali, mis on 2017. aasta kohta tehtud analüüsiga võrreldes paarikümne miljoni võrra rohkem. Muudeti ka metoodikat, suurendades veelgi täpsust nii ettevõtete positsioneerimise kui ka nende ajakirjanduses kajastamise olemuse ja mõju näitamiseks. Tulemuseks on näitaja, mis võimaldab võrrelda kaubamärke erinevat tüüpi andmekandjate vahel.

ALUPROF SA, kes on Euroopa liider alumiiniumakna-, ukse- ja fassaadisüsteemide turul, on taas üheks tippkaubamärgiks ja pole mitte ainult parandanud oma positsiooni ehitusmaterjalide kategoorias, liikudes ülespoole ning saavutades seitsmenda koha, kuid on jõudnud ka kõigi viiesaja ettevõtte üldarvestuses kolmesaja kahekümne seitsmendale kohale. ALUPROFi kajastatakse pidevalt meedias mitmel põhjusel, sealhulgas hulgaliselt seoses tegevustega, mida ta teeb arhitektuuri, teadusuuringute, arenduse ja hariduse, ökoloogia, säästva arengu ja rohelise ehituse valdkonnas, aga ka kõrgelt hinnatud konkurentsiga, mida ta pakub arhitektidele, ja muidugi asjaoluga, et ettevõtte alumiiniumisüsteemid asuvad mainekates hoonetes üle kogu maailma.

ALUPROFi turundusdirektor Bożena Ryszka rõhutab järgnevat:
„Meie jaoks on oluline see, et ALUPROFi kaubamärgist räägitakse mitte ainult sageli, vaid ka hästi. Loeme oma kohalolekut Top Mark 2018 edetabelis kinnituseks, et oleme selle saavutamisel edukad. Samal ajal on tohutuks privileegiks asjaolu, et ALUPROF on leidnud koha meie riigi tugevaimate ettevõtete seas, kes muudavad Poola kaubamärgid koos tugevaks.“

Sel aastal on ALUPROFi nimi esinenud ka mitmetes teistes edetabelites. Ettevõte on esindatud loendis Rzeczpospolita 500, mida haldab samanimeline brošüür ja mis reastab tulude lõikes Poola viissada suurimat ettevõtet. Ettevõte kuulub kahesaja ettevõtte hulka, kes reastati iganädalases väljaandes Wprost, mis loob ka kaks täiendavat kategooriat, reastades sada Poola Suursaadikut ja viiskümmend Poola Gepardit. ALUPROF esineb neis mõlemas, olles oluliselt tõusnud ka täielikus loendis. Lisaks on ettevõte seni kõige olulisemates turgudele keskendunud edetabelites võitnud alumiiniumuste, -akende ja -fassaadide sektoris turuliidri tiitli.