Home / Uudised / Aasta ehituse kaubamärk 2019 tiitli võitis Aluprof

Aasta ehituse kaubamärk 2019 tiitli võitis Aluprof

Kui tegemist on ehitustööstuse spetsialistide tunnustuse võitmisega, siis alumiiniumisüsteemide tootja Aluprof sai sellega taas hakkama! Töövõtjatelt saadud positiivsed arvamused ja soovitused viisid ettevõtte tänavuaastase ehituse kaubamärkide edetabeli tippu.

ASM Turu-uuringute ja Analüüsi Keskuse tellitud uuringus osales kolm tuhat ehitustöövõtjat. Uuringu kokkuvõte on esitatud aruandena, mis tehakse kättesaadavaks kõigile edetabelis osalevatele kaubamärkidele. Samal ajal analüüsitakse vastanud ettevõtete esindajate arvamusi, et selgitada välja parimad ja sagedamini valitud ehitusmaterjalide tootjad Poola siseturul. 2019. aastal juhtis Aluprof taas, võites kaks mainekat tiitlit alumiiniumaknaprofiilide ja rulliksüsteemide kategoorias: Aasta kuldne ehituse kaubamärk 2019 ja Aasta kuldne meister 2019. Viimane on eriline tunnustus kaubamärkidele, mis on võitnud kasutajate lugupidamise ja usalduse juba mitmel aastal.

Aluprof SA turundusdirektor Bożena Ryszka võttis selle eduloo kokku järgnevalt: „Meil on tohutult hea meel selle üle, et taaskord oleme osutunud oma kategoorias ületamatuks. See on täiendavaks tõendiks Aluprofi kaubamärgi võimsa positsiooni kohta antud sektoris. Meie olemasolu selles Poola ettevõtete arvamust kajastavas sõltumatus edetabelis kinnitab nii meie süsteemide kvaliteeti kui ka klientide lojaalsust. Aruandes kokkuvõetud tulemused on meie jaoks väärtuslikuks teabeallikaks ja turusuundumuste mõõdupuuks, millele kavatseme tugineda järgmiste aastate kaubamärgistrateegia väljatöötamisel regulaarselt.“

Tulemused tehti teatavaks 13. juunil, 15. korda peetaval Aasta ehituse kaubamärgi galal, mis toimus Varssavi põhjaosas, Jachranka külas asuvas Windsori hotellis. Üritus tõi kokku mitte ainult võitjad, vaid ka töövõtjate organisatsioonid, valdkondlikud ühendused ja äripartnerid.