Home / Pakkumised / Välisuksed

Välisuksed

Kas pole just välisuksed kodu üks tähtsamaid osi? Välisuks kaitseb külma, vihma ja võõraste eest. Uksed hoiavad meid eemal ka tänavamürast. Kuid kuidas teha õige otsus ja soetada uks, mis vastaks meie ootustele ja teeniks meid palju aastaid? Kõigepealt tuleb hoolikalt kaaluda ukse soojusläbikandetegurit (U). Mida väiksem on selle väärtus, seda rohkem soojust jääb hoonesse sisse.Aluprof pakub tahveluksesüsteemi, mille soojusläbikandetegur on UD = 0,61 W/m2K.

Täitepaneelid paigaldatakse ukselehe profiilidesse, mis põhinevad süsteemil MB-86.

Alumiiniumist tahveldis saab olla sile, freesitud, lisana erinevad kaunistused või klaas. Tahveluksi saab valmistada väga suuri ja kõrgeid – kuni 1,40 m (laius) ja peaaegu 2,60 m (kõrgus). Seega, kui unistate muljetavaldavast sissekäigust, siis see on just õige valik. Kuid eelkõige peaks uks siiski sobima kodu stiiliga. Kui interjöör on traditsiooniline, peaksite valima klaaspaneelidega või puidust (nt vineer) ukselehed. Modernse interjööri armastajad võivad valida RAL- värvitoonide seast ning miks mitte mõelda ka grafiidi varjundile. Leidke veidi aega ja valige uks, mis võimaldab luua imeilusa sissekäigu, lummates külalisi ning lastes Teil tunda end kui turvalises varjupaigas.

Meie ust valides uurige kindlasti välja ka selle veekindlus. Ukse veekindlus tagab selle, et vihm jääb tugevate tuulte ja paduvihmade ajal uksest väljapoole. Mida kõrgem klass, seda paremini uks kodu kaitseb. Aluprof pakub tahveluksi, mis kuuluvad klassi 6A.

Products from the range: Välisuksed