Home / Pakkumised / UUS ALUPROFILT! MB-SKYLINE TYPE R – suuremahuline lükanduks

UUS ALUPROFILT! MB-SKYLINE TYPE R – suuremahuline lükanduks

Aluprof toob turule uuendusliku lükanduste süsteemi: MB-SKYLINE TYPE R. Oma kerguse ja esteetilise väljanägemisega võimaldab see kujundada klaasseinu ilma pikkuse ja nähtamatute raamiosade piiranguteta, täites samas kõige rangemaid tehnilisi nõudeid.

MB-SKYLINE TYPE R liuguste süsteemil on peidetud raam ja kitsad profiilid, mis annavad konstruktsioonile trendika ja minimalistliku ilme, pakkudes samas panoraamvaateid. Selle struktuuri abil loodud uksed annavad hoonele erakordse stiili ja parandavad kogu kompleksi olekut.

MB-SKYLINE TYPE R ehitatud uksepaneelid on peidetud alumisse ja ülemisse raami. Kui valitakse mootoriga variant või mullion (sisemine aknaraam), siis on varjatud ka külgprofiilid. Raam ise on loodud maksimaalseks kasutajamugavuseks ja on seetõttu võimalikult õhuke, vaid 23 mm sügavusega. Samuti on mullioni (sisemise aknaraami) laius viidud miinimumini, ainsaks nähtavaks vuugiks on vaid 25 mm. Ukseprofiilide konstruktsiooniline sügavus on 71 mm ja raamidest 190 mm.

ALUPROFi MB-SKYLINE TYPE R uksepaneelid on valmistatud tipptasemel, keskkonnasõbralikest materjalidest, mis tagavad kõrgeimad soojusisolatsiooni parameetrid. Klaasi paksus on samuti ülioluline ja seetõttu on kasutatud kolmekordset klaasi 52–60 mm. Eritellimusel loodud väline mootor on varustatud raadiovastuvõtja ja ohutusradariga, mis tähendab, et mehhanismi saab juhtida kaugjuhtimise teel. Liigne niiskus eemaldatakse tipptasemel äravoolusüsteemi abil koos veerenniga.

MB-SKYLINE TYPE R ukse maksimaalne kõrgus on vähemalt 4 m ja kui mootor on paigaldatud väljastpoolt, võib liikuv konstruktsioon kaaluda kuni 700 kg. See annab võimaluse kujundada suurejoonelisi klaasseinu. Kasutaja mugavuse tagab liikuvate uksepaneelide ja tihendite uuenduslik struktuur. Paneelid võivad olla massiivsed, kuid nende avamiseks ja sulgemiseks ei ole vaja kasutada suurt jõudu ja töötav mehhanism on peaaegu hääletu. Raamide jaoks saab kasutada esteetilisi liugtihendeid, mis muudavad ukse igapäevase kasutamise veelgi lihtsamaks. Raamis olevad rullid on saadaval nii roostevabast terasest kui ka elegantsest mustast polüamiidist.