Home / Pakkumised / Rulood / Ülemise paigaldusega rulood SP/SP-E

Ülemise paigaldusega rulood SP/SP-E

Kui mõtlete varjatud ja energiasäästliku kassetiga ruloosüsteemi soetamisele, on SP ja SP-E ülemise paigaldusega süsteemid parim lahendus.

Sellise integreeritud rulookasseti esikülg on aluseks ka igasugusele viimistlusmaterjalile (kipskrohv, klinker jne).

Ruloo komponendid ei sega akende ja uste kasutamist ja sellega puudub mõju hoone tihedusele. Sellisena rulood hoopis parandavad hoone soojusisolatsiooni, tõhustades hoone energiakasutust.

Tähelepanu! Enne SP/SP-E-süsteemi paigaldamist tuleb silluse piirkonnas teha vajalikud muudatused. Selleks tuleb esmalt konsulteerida arhitektiga.

Rulookassetid SP/165 ja SP-E/165 (SP ja SP-E ülemise paigaldusega süsteemid) on saanud komponendi sertifikaadi Darmstadtis asuvalt Passiivmaja Instituudilt.

Darmstadtis asuv Passiivmaja Instituut (PHI) väljastas rulookassetile SP 165 (SP ja SP-E ülemise paigaldusega süsteemid) vastava sertifikaadi, mis kinnitab süsteemi ja selle paigalduse sobivust passiivmajades kasutamiseks.

Sobiv paigaldusmeetod võimaldab kasutada kõiki PHI soovitatud aknaid, st aknaid, mille soojusläbikandetegur Uw ei ületa 0,80 W/m² K ning mille klaasi soojusläbikandetegur Ug ei ületa 0,70 W/m² K.

See on esimene kõik-ühes-lahendus kasutamaks ülemise paigaldusega ruloosid PHI passiivmaja komponentide baasil.

Värv: Ülemise paigaldusega rulood SP/SP-E