Home / Pakkumised / MB-SKYLINE

MB-SKYLINE

Suured klaaspinnad sobivad hästi moodsatesse büroohoonetesse, hotellidesse ja ennekõike pereelamutesse. Kõige sagedamini ühendavad nad köögi või elutoa sujuvalt aiaga. Need pakuvad panoraamvaadet, hägustavad piiri välis- ja sisepindade vahel ning jätavad mulje piiramatust ruumist. Mida vähem-nähtav on ühendus, seda suurem on efekt.

NÄHTAMATU RAAMIGA LÜKANDUKSEL MB-SKYLINE ON KITSAD PROFIILID, ANDES MIS TAHES KONSTRUKTSIOONILE TRENDIKA JA MINIMALISTLIKU ILME.

Ukseleheühenduse nähtav laius on ainult 25 mm. Kogu konstruktsioon näeb välja ühtlaselt klaasitud ja sujuvate eraldusjoontega. MB-SKYLINE ustega hooned on oma enda stiiliga ehitised, täiustades mis tahes arendust. Lisaks võimaldab süsteem kasutada kuni 4 m kõrguseid uksi, pakkudes palju kujundusvõimalusi, sealhulgas vaatemängulisi klaasimisalasid. Lükandukse MB-SKYLINE saab avada käsitsi või automaatselt ning selle ajamid ja juhtseadmed saab peita raamiprofiilidesse või paigaldada konstruktsioonist väljapoole.

TÄIELIKU EFEKTIIVSUSE TAGAMISEKS PEAVAD SUURED KLAASPINNAD PAKKUMA KÕRGEIMAT SOOJUSISOLATSIOONI TASET.

Selleks on vaja õigeid profiile. Parimaid tulemusi pakuvad eelkõige alumiiniumprofiilid. Alumiiniumaknad ja -uksed on toodetud soojapidava profiiliga, mis on valmistatud kahest alumiiniumprofiilist ja termilisest vaheosast. Kaasaegsed konstruktsioonid võivad hõlpsasti esile tuua tooteid, millel on suurepärased isoleerivad omadused. Näiteks on lükanduksel MB-SKYLINE 3-kambrilised profiilid, mille soojusisolatsiooni UW on alates 0,85 W/(m2K). Veelgi parema soojustuse tagamiseks kasutavad MB-SKYLINE-põhised suured klaaspinnad 52–60 mm paksuseid kolmekordseid klaaspakette.

Products from the range: MB-SKYLINE