Home / Pakkumised / Fassaadid

Fassaadid

Hoone suurtest klaasidest elemendid äratavad imetlust. Tugev profiilikonstruktsioon ja särav klaas annavad hoonele ainulaadse välimuse.

Aluprof pakub ökoloogilistele ühepereelamutele fassaadisüsteeme, millel on väga head tehnilised omadused.

Meie süsteemid

Fassaad MB-TT50 on kõrgtehnoloogiline alumiinium-klaasfassaadisüsteem.

Tänu kohandatud isolaatoritele kaitseb fassaad hoonet tõhusalt soojuskadude eest, isolaatorite erikuju aga hõlbustab fassaadi valmistamist. Erinevad liitmikud tagavad ruumiliste konstruktsioonide projekteerimisel paindlikkuse ning seega pakub süsteem MB-TT50 suurepäraseid võimalusi hoone kujundamiseks.

Ehitusuuringute instituudis läbi viidud tüübi katsed vastavalt standardile EN-13830 näitasid, et see on praegu turul pakutavatest parim alumiinium-klaasfassaadisüsteem. Süsteemi soojusisolatsiooni näitaja (Uf) algab väärtusest 0,5 W/m2K.

Süsteem MB-SR50N HI+

on nii nagu MB-TT50-gi mõeldud klaasfassaadide, klaaskatuste, e ja teiste ruumiliste konstruktsioonide projekteerimiseks ning valmistamiseks. Optimaalse soojus- ja heliisolatsiooni saavutamiseks ning fassaadisüsteemi MB-SR50N HI+ paigaldamise hõlbustamiseks kasutatakse PE-isolaatorit, mis võimaldab saavutada parimad soojusisolatsiooni näitajad (Uf alates 0,7 W/m2K). 

Süsteem võimaldab ehitada kitsaste eraldusjoontega klaasitud fassaade, tagades konstruktsiooni vastupidavus ja tugevus.

Tänu Aluprofi pakutavate profiilide laiale valikule on alumiiniumist ja klaasist konstruktsioonide projekteerimisel võimalik ellu viia ka kõige hulljulgemad ideed.